На фото: Віталій Воят (зліва)

Чим тебе зацікавив бокс?

Зацікавив мене ставленням до життя. Тренер вчить бути стриманішим, спочатку думай, а потім робити. Цей підхід потрібен і в житті, тому бокс розвиває не лише фізичні якості.

Бокс це життя
Тут ти бачиш себе з боку, якщо слабкий морально і психологічно, то тебе навчать, як зміцнитися і реалізувати себе. Вчить культурі виховання.

Також мене надихнула книга «12 раундів до цілі», яку написав бронзовий олімпійський чемпіон Тарас Шелестюк - вона дуже цікава та інтригуюча.

З чого починав?

Спочатку намагався повторити вправи з відео на YouTube, але як зрозуміло так нічому не навчився. Потім мій товариш запропонував з'їздити у Рівне на тренування, я погодився. Тренувався з Орищуком Віталієм. На тренування їздили до Рівного, тому що боксу в Корці немає.

Який з українських боксерів вплинув на тебе найбільше?

Виокремити одно єдиного не можу, тому що українські боксери лідери всесвітнього боксу взагальному. Однак на мене найбільше вплинули такі легенди, як Василь Ломаченко та Олександр Усик!

Що тебе надихає?

Надихає бажання стати майстром спорту. Я вже кандидат у майстри спорту, тому націлено рухаюсь до мети. З боксерів сильно надихає Сапієв Серік — казахстанський боксер, дуже подобається його тактика манери бою.

У яких змаганнях приймав участь?

Брав участь у змаганнях міжнародного рівню, обласних та міських.

Скільки тобі років і куди тримаєш напрямок?

Зараз мені 21 рік. На даний момент хочу отримати вищу освіту.

Яких уроків ти засвоїв за роки спортивної кар'єри?

За цей термін, засвоїв багато уроків, та скажу лише одні слова, котрі замінять решту всіх висновків.

Чемпіоном можеш ти не бути, але людиною бути зобов'язаний!

28 Січня 2018

Схожі записи

Ілля Гудзь
Професійний боєць ММА
Юра Гончарук
Фітнес тренер
Матвій Кобець
Засновник