Хто?!

Штенько Олександр О. — ветеран Корецького воркауту. Організатор зборів у Корці та Новоград-Волинську.

Фото: Морозівський кар'єр

Як прийшов до воркауту?

Воркаутом я зацікавився з відео на YouTube. Часто бачив, як знайомі цим пробували займатись, і постійно дивився відео, з часом почав і сам пробувати елементи, які вони робили.

Чи легко тобі вдавався прогрес в розвитку?

З навичками у воркауті вдавалося не швидко, тому що я не знав, ні техніки виконання, ні власне елементів. Та з часом почав проявлятися прогрес.

Деякі елементи робив за день-два, а деякі і тижнями, і місяцями не виходили

Саша виконує флажок біля Новокорецької школи

Котрий з елементів був найтяжчим?

Найтяжчими елементами для мене були: сонечко, горизонтальний вис та свіча на турніку. Найлегшими: вихід на дві, офіцерський, пьорешко, гробі чи як він називається :)

Розкажи про збори у Новоград-Волинську!

На тих зборах 2013 року, я швидше був не учасником, а більш глядачем. Та все ж участь взяв коли почали закликати глядачів. Порівняно з іншими, невдахою не був, деякі елементи виконував краще, деякі гірше. За що тримав похвалу від організаторів.
Також були збори у нас в Корці, які очолили ми з Сергієм Колодюком. На збори приїхали із Рівного, Новоград-Волинську, Гощі, Піщова та з інший сіл. Загалом нарахувалося 20-30 людей.

Чим займався за життя?

Зі школи займався тільки Street Workout'от та бігом на короткі дистанції. Після школи почав займатись гирьовим спортом і армреслінгом в якому займав призові місця. Бував як на міських змаганнях, так і на обласних. Крім того займав призові місця в змаганнях по бігу на спринт, мав рекорд коледжу на 100 метрівці - 12.0 секунд. Також брав участь в змаганнях по плаванню в якому отримав 2-ге місце серед коледжів.

Які цікаві історії траплялися?

Бували смішні історії, як от робив сонечко, порвались лямки і гарно полетів до дівчат під ноги. А сумні, коли на змаганях з армреслінгу порвав руку (сухожилля). З тих пір мої змагання були закінені, можна навіть сказати, що зав'язав взагалі із спортом так як травма була серйозною.
В даний час інколи приходжу на турніки, щоб згадати старі елементи, які раніше виконував. Великим запасом не можу вихвалятися та пишаюся, тим що вмію!

25 Січня 2018

Схожі записи

Матвій Кобець
Засновник
Юра Гончарук
Фітнес тренер
Ілля Гудзь
Професійний боєць ММА