Хто?!

Кобець Матвій С. — засновник «Korets Workout». Займаюсь м'язорозвитком з 16 років по таких напрямках: воркаут, паркур, хендстенд, біг, скейтинг.

Стійка на руках із скейтом. На фоні Корецький замок

З чого все почалося?

У 13 років я дізнався про Паркур з фільму «13 район». Після фільму я одразу ж побіг за комп'ютер, щоб загуглити. Знайшов відео Міхи Ісаєва - побачене мене просто підірвало! Того ж дня ми з другом спробувати чомусь навчитися. Неподалік від мого будинку, посеред поля, стоїть старий гараж висотою під 2 метри. Снігу було багато, тому ми вирішили пригати в нього з гаражу. Пригали з обіду до пізнього вечору. Організм був не звиклий до такого навантаження, протягом довгого часу, до того ж ми не мали жодного досвіду і спортивної підготовки. Нічого у нас тоді так і не вийшло, але захотіли пригнути "по останній". Я трохи погано приземлився і на другий день у мене виявився струс мозку (якоїсь там категорії). Через тиждень відновлення, мене виписали з лікарні і я зробив один висновок — мені потрібна фізична підготовка!

Фото 2014

Як прийшов до воркауту?

Після того висновку, літом я почав випробовувати всілякі віджимання. До того ж, знайшов старезну гантелю на 5кг, отриману в подарунок від найкращого друга, котрому віддав дід, який знайшов її на смітнику. Загалом вийшла заплутана історія...

Я знав, що мені цієї ваги вистачить при моїй то вазі і тілоскладанню (ектоморф - найхудіший із всіх існуючих по природі, та ще й кислота підвищена - це коли харчі перетравляються швидше ніж ти їх зїси). І знав, що масу м'язову я побачити зможу не швидко. Тому почав просто займатися «для себе». Все йшло незвичайно як для мене. Наприкінці літа навіть були якісь результати. Але тоді я знайшов для себе фотошоп, потім веб-розробку та ще пізніше програмування. І якось воно забулося...

Аж до 16 років. Тоді я побачив відео Гопніка на турніку. Яке мене знову підірвало. Захотів навчитися елементам і пішов спробувати. Я тоді навіть підтягуватися не вмів, у 16 то років :). Почало затягувати.

Чому навчився?

Спочатку мене найкращий друг навчив робити вихід на одну руку. Потім пішли підйом переворотом, гробік, офіцерський. І головну ціль, яку я собі поставив було сонечко. Через рік я його зробив і прогрес почав спадати. Бо наступної цілі не поставив. По накатаній ходив, підтягувався. Вже на Новий рік поставив ціль "Сонечко без лямок" - всі цілі можна побачити у категорії «Виклик». З досяганням кожної з них, буду описувати детальні подробиці спроб, з якими помилками стикався і чому навчився.

Що цікавить у Воркауті?

Зараз моє бажання отримати повний контроль свого тіла.

Якщо ти контролюєш своє тіло - ти контролюєш і себе!
Воркаут у цьому допомагає, він добре розвиває верхню частину тіла. Стаєш більш продуктивнішим, функціональнішим і сильнішим.

Де займаєшся?

Займаюся завжди біля 2-ої школи м.Корець. Або ж вдома на своєму турніку. Хто хоче чомусь навчитися, просто підходять і просять навчити. Воркаут дає можливість відволіктися від всього хаосу: навчання, роботи, проблем. Та ще й можливість подихати свіжим повітрям, а не сидіти у 4-ох стінах.

28 червня 2017 - ми були на волонтерській роботі по прибиранню території біля замку,щоб зробити там парк та воркаут площадку. Роботи мають розпочатися літом 2018...

Які плани на майбутнє?

Одним із найголовніших планів - розвинути не лише Воркаут, а й спорт взагальному у Корці. Зробити місто живішим, активнішим.

22 Січня 2018

Схожі записи

Ілля Гудзь
Професійний боєць ММА
Віталій Воят
Професійний боксер
Юра Гончарук
Фітнес тренер