Хто?!

Гудзь Ілля О. — професійний боєць ММА. Займається бойовими мистецтвами: самбо, вільна боротьба, греплінг, панкратіон.

Фото: Road to WWFC 2

Давно в спорті?

В спорті з дитинства, навіть не пам'ятаю коли почав захоплюватися ним! У школі завжди брав участь в різних змаганнях: волейбол, баскетбол, футбол. Якщо в загальному взяти, то спочатку займався футболом, бігали на шкільному майданчику. Потім почав займатись воркаутом, класу з 5-го. На початку все давалось тяжко, вихід на одну навіть не міг зробити. А потім все легше пішло.

Як прийшов до боїв?

У 7-му класі пішов на самбо. Паралельно займався воркаутом і самбо. Приблизно 6 років займався воркаутом і все якось переростало з одного в інше. Менше відвідував площадку і більше зал. В підсумку перестав ходити на турнік - захопився боями.

У яких боях приймав участь?

За весь час приймав участь у 5-ти професійних боях.
Чотири в Україні (Одеса, Житомир, Вінниця, Луцьк, Рівне) та один в Фінляндії (Лахті). Таких, щоб більше запам'яталися, немає. Кожен унікальний по своєму, кожен навчив чомусь новому. Останній бій відбувся у Фінляндії, місто Лахті. Багато разів брав участь в обласних змаганнях з ММА, бойового самбо, вільної боротьби, греплінгу, панкратіону. Декілька разів був учасником чемпіонатів України з бойового самбо.

Що незвичайне траплялося на рингу?

Під час 2-го професійного бою в момент нанесення удару ногою отримав тріщину в нозі, у першому раунді. Завдяки адреналіну провів бій до завершення не відчуваючи майже ніякого дискомфорту, однак після бою адреналін минув і я зрозумів, що справа куди серйозніша!

Що ММА для тебе?

ММА — це вже невід'ємна чатина мого життя. Більшу частину вільного часу я проводжу на тренуваннях. Та і цікавим лишається, що з цього всього вийде!

З ММА буду до кінця!

Чим тебе мотивує ММА?

Мотивує бажанням вдосконалювати свої навики в цьому виді спорту. Дивлюся на своїх колег, стараюсь брати від них багато досвіду. Кожного тренування боремось, б'ємось, розбираємо помилки. Спорт дуже тісно пов'язаний із справжнім життям, той хто йде до останнього, той отримує все!

Де займаєшся?

Займаюся в спортивному клубі «Удар» м. Рівне, вул. Драгоманова, 7.
Тренер - Добровольський Олександр.

Чи бачиш себе в ролі тренера?

На даний момент - ні, бо ще самому є над чим працювати. В майбутньому напевне, що так!

27 Січня 2018

Схожі записи

Віталій Воят
Професійний боксер
Матвій Кобець
Засновник
Саша Штенько
Ветеран