Хто?!

Гончарук Юрій В. — фітнес тренер, воркаутер, футболіст. Капітан футбольної команди «ЮПІТЕР», учасник воркаут команди «Power Freedom»

На фото: Юра Гончарук на змаганнях
"5 СИЛ"

Чим займаєшся?

Займався, займаюсь та буду займатися футболом і Street Workout. З футболу у мене є команда, називається - «ФК ЮПІТЕР», яка існує вже 3-4 роки. Рік тому я став капітаном команди. Щодо Воркауту, то я займався ним ще до серйозних тренувань, просто ходив на спортивну площадку і готувався до конкурсу по своїй професії. В якому здав все на відмінно! Потім, коли вступив у вибраний Університет, поселився з другом, який теж займався Воркаутом. І мене ще більше захопив цей вид спорту. За 2016-2017 роки, я сильно змінився як для початківця. Хоча я з другом знайомий тільки 2 роки, але вже можу його сміло назвати своїм братом!

Де і на кого навчаєшся?

Завжди собі казав, що коли виросту, то хочу бути фітнес тренером, - так і вийшло. Зараз навчаюся у Київському університеті ім. Бориса Грінченка, на факультеті спорту, фізичного виховання та здоров'я людини. Жодного разу не пошкодував, що вибрав саме цей виш, хоча й сталося це випадково. Однак завжди кажуть, що найкраще приходить, коли цього зовсім неочікуєш. В університеті кожного дня розвиваюся у навичках своєї професії, дуже багато цікавого. І водночас тут не засумуєш, тренеруюсь, виступаю на Київських районних змаганнях, де здобував призові місця.

Чому воркаут?

У вас виникає питання "Чому воркаут?", а не тренажерний зал? Моя відповідь, тому що Воркаут - це щось абсолютно нове і нове кожного разу, ти експерементуєш над собою, "вбиваєшся" на тренуваннях, де стаєш все більш і більш універсальним. У тренажерці також круто, основна база: жим лежачи, присід, станова тяга і звичайно ж змінюємо ваги, щоб рости. Більшість каже, що Воркаут не прокачує ваше тіло, - це міф.

Хто тебе надихає?

На даний момент мене надихають всі професійні спортсмени, але найбільше Френк Медрано, Андреа Лароса - це мої улюблені. Я маю ціль, яку обов'язково достигну. На даний момент у мене IV розряд по Воркаут. Хочу стати МС по Воркауту, залишилося лише три кроки: 1) Готуюся до здачі на V розряд; 2) Потім КМС це VI розряд; 3) І - МС це VII розряд. Коли я достигаю певного розряду, роблю відео для підтвердження (згодом самі побачите).

У складі якої команди зараз перебуваєш?

На сьогоднішній день я перебуваю у двох командах. Перша це команда по Street Workout «Power Freedom», а друга команда футбольна «ФК ЮПІТЕР» де виконую функції капітана.

Чого хочеш досягнути?

Моїми цілями в плані Воркауту, фітнес тренера, і взагалі подальшого життя є постіний розвиток у цих напрямках, я рухаюсь до цього. Звичайно хочеться все і одразу, але так не буває. Як кажуть: "На все свій час". Я скажу одне -

Не важливо, що думають про тебе інші, ти живеш не для них, а для себе.
Плани в мене грандіозні, про які вам поки що не розкажу, не хочу наврочити, самі розумієте щастя любить тишину...

Як досягнув такого атлетичного тіла?

Коли я поступав до універу, то я важив близько 60 кілограмів, як згадаю аж смішно. За перший свій рік набрав 12 кілограмів м'язової маси і не зупиняюся на отриманному результаті. Іду дальше до своєї цілі. Коли на другий рік прийшов в універ, всі вважали що я на протеїнах сиджу і тому подібне. Всі думали, що я качаюсь. Ніхто не вірив, що я займаюсь тільки турніками і брусами. І зараз не вірять, але вже менше людей.

Початківцям порадив би починати з бази: підтягування на перекладині, віджимання від брус і відтискання від підлоги. Це три основні базові елементи, без яких ніяк! Якщо хочете більше дізнатися щодо тренувань, пишіть ось сюди.

У яких змаганнях брав участь?

Щодо змагань, то я брав участь в Київських районних спортивних змаганнях «5 СИЛ» з Воркауту де здобував 1-2 місця. Знайшов нових друзів. Також моя футбольна команда бере участь в Корецькому районному чемпіонаті. Якщо є якісь змагання з футболу ми обов'язково беремо в них участь, і не важливо програємо чи виграємо, досвід приходить з часом. Якщо виграємо, то все правильно виконали, а якщо ні, аналізуємо помилки і нейтралізуємо їх.

Розкажи цікаву історію пов'язану зі спортом!

У мене було багато історій, але найбільш вражаюча - це підкорення Московського моста який заснований 1976-го року. Його висота складає 121 метр. Ми планували, дивилися яка буде погода, щоб не допуститися помилки. Ми (я зараз поясню) це мої найкращі друзі, уже брати. Ми вагалися, пішли на тренування, потім на наступний день все ж захотіли підкорити цю вершину. Після тренування все тіло боліло. Та ми швиденько зібрались і поїхали до нього. І ось момент... Стоїмо біля мосту, біля третього троса, по якому підкорювали це міст. Вилізли на вершину за 5 хвилин, довжина троса сягає близько 300 метрів, спочатку він вузький, а все дальше широкий. І ось ми уже на вершині, коли дивишся навкруги, ти ніби злетів над небом, там неймовірно гарно. Ще й застали захід сонця. Словами не передати, аж подих перехопило.

4 Лютого 2018

Схожі записи

Матвій Кобець
Засновник
Саша Штенько
Ветеран
Ілля Гудзь
Професійний боєць ММА