Що?!

Workout

Новий фітнес напрям, який базується на тренуваннях з власною вагою та пропагує здоровий образ життя. Головною ідеєю воркаута є можливість отримання міцного, гарного і здорового тіла без фінансових вкладень, тобто практично будь-хто може досягнути модельної зовнішності не відвідуючи фітнес клубів, не витрачаючи гроші на біодобавки і не слідуючи дієтам. Головне - це варіативність та регулярні тренування, детальніше про це я ще розповім.

Чому?!

У нинішній час в багатьох людей існує велика омана, що для отримання продуктивного, красивого, здорового і сильного тіла необхідно тренуватися у дорогих залах з персональним тренером (або як варіант у качалках тягаючи желізо), мучити себе різноманітними дієтами та приймати всілякі біо-добавки.

Навіщо?!

  • Перший принцип — необхідно прислуховуватися до свого тіла та підбирати ті вправи, які краще всього підходять саме вам. Більш того, я б порадив багатьо відмовитися від привичної системи підходів і просто тренуватися, тому що, як відомо результат приносять декілька останніх повторів, які ви робите на межі своїх сил. На них і потрібно сфокусуватися. Якщо постійно старатися перевершити попередній результат, то просто неможливо зупинитися в прогресі!
  • Другий принцип — Використання своєї уяви. З часом організм починає звикати до того навантаження, яке ви йому даєте і це уже не буде приносити минулі результати. Воркаут базується на ідеї активного використання свого креативу, щоб постійно змінювати вправи, а отже і навантаження та не давати тілу пристосуватися до них. Це також гарантує отримання результатів у довгостроковій перспективі.
  • Третій принцип — сфокусуйтеся на техніці виконання, а не на кількості. Не так важливо, скільки підтягувань ви зробите сьогодні, тому якщо ваше виконання правильне і повнітю контролюєте рухи, то з часом ви будете ставати все сильнішим. І кількість підтягувань також буде рости. Повірте, всі хто зараз підтягується 25-30раз, також починали з нуля!
На фото: Матвій Кобець, Андрій Дулевич, Ілля Харченко

Де?!

Як я уже казав раніше, оскільки воркаут базується на вправах з особистою вагою — тренуватися можна практично де завгодно. Однак з приходом тепла, найбільшу популярність здобувають тренування на спортивних площадках, де можна знайти різноманітні перекладини для підтягувань, віджимань, статистичних та інших вправ. В будь-якому дворі знайдеться турнік та бруси, а якщо ні, то можна знайти їм заміну. Головне – те, що подібні тренування відбуваються на свіжому повітрі, що дуже корисно для організму!

Для чого?!

Наша головна ціль – розказати і показти як можна більшій кількості людей про цей напрям фізичного розвитку, показати можливість отримання бажаних результатів бех зайвих фінансових і часових витрат. Тренування з власною вагою, крім всього іншого, дозволяють краще зрозуміти, як працює тіло, що безумовно стане величезним плюсом при заняттях іншими видами спорту.

Перспективи?!

З кожним днем все більше і більше людей дізнаються про існування даного напрямку фізичного розвитку і роблять вибір в користь занять воркаутом.

Хтось робить це задля того, щоб отримати привабливіше тіло, хтось, щоб покращити фізичні показники. А хтось займається просто тому, що йому подобається сам процес тренування. Для таких людей воркаут – це спосіб самовираження. До речі воркаут є відмінною підготовчою системою для багатьох видів спорту, в тому числі і тому, що учить краще володіти своїм тілом.